Sepetiniz

  • Sepetiniz boş!
Siparişlerde ücretsiz kargo
ECOMERCEK NE YAPAR?

Biz kimiz ?

ECOMERCEK NE YAPAR?

Kozmetik, cilt bakımı, kişisel hijyen ve ev bakım ürünleri ile içeriklerini sizler için değerlendirip, puanlandırıyoruz. Web sitemizde uzman ekibimiz ve üniversite iş birliği kapsamında öğretim görevlilerimiz tarafından incelenmiş ve puanlandırılmış 30.000+ içerik incelemesi ile bu içeriklere sahip 5000+ ürün incelemesine ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için linke tıklayın.

Detaylar İçin Tıklayın

Hakkımızda

Ecomercek'i Yakından Tanıyın


Piyasada binlerce kozmetik, cilt bakimi, kisisel hijyen ve ev bakimi ürünü var.
Ecomercek olarak “kozmetik, cilt bakimi, kisisel hijyen ve ev bakim” ürünlerini ve içeriklerini sizler için degerlendirip, puanlandiriyoruz.

Artan kanser vakalari, yayginasan dogurganlik sorunlari, giderek daha fazla kisiyi etkileyen alerji sikintilari gibi endiseler sebebiyle her bir içerigi ve ürünü tek tek incelemeye basladik.

Amacimiz; tüketiciler açisindan, her bireyin sürdürülebilir ve saglikli ürünlere erismesini saglamak & sirketler açisindan, daha saglikli ve sürdürülebilir ürünler retmeye tesvik etmek.

Vizyonumuz


Neden Yapıyoruz ?


Bugün tüm dünyada etkisi giderek artan bir kavram karşımıza çıkıyor: Sürdürülebilirlik. Bugünün ihtiyaçlarını karşılarken, mevcut kaynakların bilinçli bir şekilde kullanılmasını ve yaşamının daimi kılınmasını amaçlayan bu kavram, ekonomiden finansa, yaşam şeklimizden tüketim alışkanlığımıza kadar uzanan bir yelpazede çeşitleniyor.

Yaptığımız her seçimin, düşünce modellerimizin ve gösterdiğimiz her hareketin yaşadığımız gezegene ve gelecek nesillere etkisinin oldukça büyük olduğu bu dönemde, sürdürülebilir bir yaşam için dönüşümün bir parçası olmak lüks olmaktan çıkarak, gereklilik halinde vücut bulmaya başlıyor.
İçinde bulunduğumuz bu aşırılıklar çağında, ecomercek olarak kültür değişiminin uzun bir yolculuk olduğunu biliyor, bireysel dönüşümün önemli ancak kollektif bilinçle dönüşmenin daha güçlü bir etki değeri yarattığına inanıyoruz. “Yeşillenme”nin sadece gelişmiş ekonomilerde sahip çıkılan bir kavram olmasından ziyade, hepimizin temel sorumluluğu ve toplumlar üstü bir eylem olduğunu savunuyoruz.

Tek bir ruh ve duygu etrafında birleşerek kollektif bilinci ortaya çıkardığımız, hayalleri gerçeğe dönüştürdüğümüz, her bir bireyin katılımı ile büyümeyi arzu ettiğimiz ve bu amaçla kozmetik, cilt bakımı, kişisel hijyen ve ev bakım ürünlerinin çevre ve sağlık etkilerini bütünsel bir yaklaşımla değerlendirmek üzere yola çıktığımız ecomercek ile; ürün ve içerikleri tarafsız, şeffaf ve güvenilir bir şekilde inceliyor, sürdürülebilir yaşamı ve bilinçli tüketimi destekliyoruz.

ECOMERCEK KUTULARI NEDİR?

Denediniz mi?

ECOMERCEK KUTULARI NEDİR?

Ecomercek rozetine sahip ürünlerden oluşan “ecomercek kutumuzda” sadece 8 ve üzeri puan alan ürünler yer almaktadır. Her ayın kutu içeriğinde “ecomercek rozetine sahip” detaylı incelemesi tamamlanmış ürünler bulunmaktadır. Ürünler orjinal boy ve markanın orijinal ürünleridir. Her ay “sınırlı sayıda ecomercek kutusu” satışa çıkarılmaktadır.

Detaylar İçin Tıklayın

Ecomercek

Ekibimiz

Melis Anaç

Kozmetik İçerik Analisti

Melis Anaç
Serpil Karadağ

Kurucu

Serpil Karadağ
Gülçin Alkışlar

Marka İletişim Yönetimi

Gülçin Alkışlar
G. Göksun Sivas

Kozmetik İçerik Analisti

G. Göksun Sivas