Sepetiniz

  • Sepetiniz boş!
Siparişlerde ücretsiz kargo

Markalar/Firmalar için

Tüketiciler alışveriş yaparken satın almak istediği ürünler hakkında artık daha fazla bilgi istiyor. Ve bunu da hemen istiyor…

Özellikle sosyal medyada yapılan satış aktiviteleri ürünün sadece performansına yönelik. Maalesef performans deneyimi de tek başına yeterli olmuyor. Müşterileriniz artık ürünlerin sağlık ve çevre açısından da etkilerini sorguluyor. Kullandığınız ambalajın geri dönüştürülebilir olması veya kargolama yönteminizin doğaya ne kadar saygılı olduğuna da bakıyorlar. Hayvanlar üzerinde test yapıp yapmadığınızı veya çevresel toksik olan ham maddelerden birini kullanıp kullanmadığınızı da merak ediyor…

Bu noktada, yaptığınız tüm çalışmaları ve aktiviteleri müşterileriniz ile şeffaf ve tarafsız olarak paylaşabileceğiniz güvenilir bir platform var.

Ecomercek!

Ecomercek olarak verdiğimiz hizmetlerimiz:

 

1. Ürünlerinizin sağlık ve çevre açısından değerlendirilmesi ve puanlandırılması:

Her bir ürününüzü sağlık ve çevre etkilerine göre ayrı ayrı değerlendirerek teknik rapor hazırlıyoruz. “Ecomercek Sağlık Puanı” badge oluşturarak, aynı zamanda “Çevre Puanı” bilgisini de hem web sitemizde hem de sosyal medya hesaplarımızda tüketiciler ile paylaşıyoruz. Kendi web sitenizde de bu bilgileri ve puanları kullanabileceğiniz şekilde çalışmalar yapıyoruz.

2. Ürünlerinizin piyasaya çıkmadan önce içerik danışmanlığının sağlanması:

Yeni bir ürün çıkarmadan önce her bir ürününüzü sağlık ve çevre açısından inceleyerek, en iyi sonuca sahip ürünü geliştirebilmeniz için danışmanlık veriyoruz. İçeriklerin puanları, birbirleri ile etkileşimleri ve en sağlıklı ham maddelerin kullanım önerilerinin yer aldığı teknik rapor hazırlıyoruz.

3. Müşteri deneyim anketleri:

50 kişilik gönüllü müşteri grubumuzla piyasada olan veya henüz piyasaya çıkmamış olan ürünlerinizi deneyip, ürün performansı konusunda rapor hazırlıyoruz. Firmaların kendi anketlerini kullanarak ya da talebe istinaden yeni bir anket tasarlayarak ilerliyoruz. Farklı cinsiyet ve yaş gruplarından olan deneyim grubumuzu farklı cilt tipi, saç tipi, lokasyon vb. taleplere göre isteğinize özel olarak tasarlayabiliyoruz.

4. Firmalarla özel çalışmaların planlanması:

Sürdürülebilirlik çalışmaları kapsamında tüketicilerin farkındalığını arttırmak üzere firmalar ile birlikte çeşitli özel çalışmalar yapıyoruz. Etiket okuma farkındalık çalışması, sosyal sorumluluk çalışmaları, ürün-raf düzeni çalışmaları gibi.

5. Mobil uygulama çalışması:

Online ve offline olmak üzere, pazaryerlerinde alışveriş yapan tüketicilerin, etiket/barkod veya içerik okutarak ürünlerin sağlık ve çevre puanlarına anında ulaşabilecekleri mobil uygulama çalışmamız devam ediyor. Canlı kullanıma geçtiğimizde ürünlerinizi mobil uygulamamız vasıtası ile tek bir tuşla müşterileriniz ile buluşturuyoruz.

 

Tüketiciler için

Piyasada binlerce kozmetik ve bakım ürünü var. Bunlardan hangisini alacağınızı bilmiyor musunuz? Ya da sağlığınız için iyi olduğunu düşündüğünüz bir ürünün çevreye olan etkisini merak mı ediyorsunuz?

O halde sizi içerik inceleme ve ürün inceleme sayfalarımıza davet ediyoruz :)

Ayrıca Blog sayfamıza göz atarak, merak ettiğiniz içeriklerin ya da kozmetik, sürdürülebilirlik, cilt bakımı gibi başlıklarda gündem olan konuların detaylı bilgisine, uzmanlarımız tarafından hazırlanan makalelerimizden ulaşabilirsiniz.

Ve son olarak sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ederek, eğlenceli reelslerimizi izleyebilir, ürün incelemelerimizi görebilir, kozmetik sektöründe kullanılan sertifikalar hakkında bilgi alabilir ya da cilt bakımı konularındaki güzellik ipuçlarımızı takip edebilirsiniz.

Ve tabii ki en önemlisi, birlikte büyümeye ve daha fazla markaya ulaşarak daha fazla ürünün puanının oluşturulmasına destek olabilirsiniz.