SIRALAMA

Markaya Göre

Toplam Puana Göre

Sağlık Puanına Göre

Çevre Puanına Göre

Cilt Bakımı

7.5/ 10

Cilt Bakımı

BABOON NATURAL - Aktif Kömürlü Yüz Temizleme Tozu / 3 in 1

incele

En Çok Okunanlar

Retinol Nedir?

Retinol, yaşlanma ve akne etkilerini azaltmak için cilde topikal olarak uygulanan A vitaminin reçetesiz bir versiyonudur, hakkında daha fazla bilgi için okuyabilirsiniz.

Kırmızı Peeling Nedir?

Kırmızı peeling’in işlevi, kullanım alanları, kullanım şekli ve daha fazlası içeriğimizde. Tüm bunlar ve daha fazlası için The Ordinary red peeling içeriğine okuyabilirsiniz.

Çay Ağacı Yağı Nedir?

Melaleuca yağı olarak da bilinen çay ağacı yağı, yerli Avustralya bitkisi Melaleuca alternifolia'nın yapraklarından damıtılan esansiyel bir yağdır. okuyabilirsiniz.

Arbutin Nedir?

Arbutin; bitkilerden, en yaygın olarak yabanmersini bitkisinden, elde edilebilen veya laboratuvarda üretilebilen bir antioksidandır, cilt bakımı için önemlidir. okuyabilirsiniz.

AHA BHA Nedir?

AHA, alfa hidroksi asit anlamına gelir. BHA, beta hidroksi asit anlamına gelir. AHA ve BHA ne işe yarar, içeren ürünler ve daha fazlası için okuyabilirsiniz.

Güneş Kremi Nasıl Seçilir?

Güneş kremi seçimi, farklı cilt türlerine uygun seçenekler arasından doğru seçim yapmak için oldukça önemlidir. Farklı cilt tiplerine uygun güneş kremi çeşitleri ve daha fazlası içeriğimizde! okuyabilirsiniz.

Güneş Kremi Nasıl Kullanılır?

Güneş kreminin kullanım şekli, etkisi açısından oldukça önemlidir. Güneş kreminin sırası, sürülmesi gereken bölgeler, sürülme şekli ve daha fazlası içeriğimizde! okuyabilirsiniz.

Cilt Bakımında Kullanılan Asitler Nelerdir?

Cilt bakımında asit kullanımı oldukça önemlidir. Cilt tipine ve yaşa göre asit seçimi, mevsime göre asit kullanımı gibi bilgiler ve daha fazlası içeriğimizde! okuyabilirsiniz.

Cilt Bakımında C Vitamininin Önemi Nedir?

C Vitamini, cilt bakımında birçok duruma karşı oldukça etkili bir bileşendir. Cilde faydaları, kullanımı, C vitamini seçimi ve daha fazlası için okuyabilirsiniz.

Parafin Nedir?

“Cilt bakımı için kullanılan parafin nedir, cilde etkileri nelerdir?” ve “Parafin nelerde bulunur?” gibi soruların cevapları ve daha fazlası için okuyabilirsiniz.

Greenwashing (Yeşil Yıkama) Nedir?

"Greenwashing (yeşil yıkama) hakkında bilmeniz gerekenler" okuyabilirsiniz.

Doğa Dostu Ürün Nedir?

“Doğa dostu ürün nedir, özellikleri nelerdir?”, “Doğa dostu ürünler nelerdir, dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?” gibi birçok sorunun cevabı için okuyabilirsiniz.